Кошик

Правила та умови використання сайту

Ласкаво просимо до terra-vape.com.ua (далі - "сайт"). Будь ласка, уважно прочитайте наступні положення та умови перед використанням сайту.

 

Прийняття положень та умов

Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся з цими правилами, положеннями та умовами, а також з Політикою конфіденційності персональних даних. Якщо ви не згодні з цими правилами, положеннями, умовами та політикою, будь ласка, не користуйтеся сайтом.

Ми залишаємо за собою право відмовити в обслуговуванні будь-кому з будь-якої причини в будь-який час.

 

Критерії допуску

Сайт призначений для використання особами, які досягли 21 року або віку, встановленого законом для куріння у відповідній юрисдикції. Використовуючи сайт, ви заявляєте та гарантуєте, що вам не менше 21 року або що вам дозволено курити у вашій юрисдикції.

 

Інформація про продукт

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб інформація про наші продукти, включно з описами, цінами та зображеннями, була точною та актуальною. Однак ми не гарантуємо абсолютну точність або повноту цієї інформації. Ми залишаємо за собою право змінювати або припиняти продаж будь-якого продукту в будь-який час без попереднього повідомлення.

 

Реєстрація

Реєструючись на сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе та свої контактні дані. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність самостійно. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті.

 

Замовлення

Розміщуючи замовлення на нашому сайті, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, оплату продукції, а також будь-яких застосовних податків і вартості доставки.

 

Контент сайту

Дозволяється переглядати і завантажувати матеріали цього сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження Вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке Ваше повідомлення сайт може видаляти без Вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд.

Ми не несемо відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами сайту. Ми використовує різні технології для збору та зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт. Це може включати в себе запис одного або декількох cookie або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли Ви взаємодієте з послугами, пропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

 

Обмеження відповідальності

Ми не несемо відповідальності за будь-які непрямі, спеціальні, випадкові або наступні збитки, що виникли в результаті або у зв'язку з використанням нашого сайту або продуктів, що продаються на нашому сайті.

 

Регулююче законодавство

Ці положення та умови регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України, без урахування принципів колізійного права.

 

Зміни в положеннях та умовах

Ми залишаємо за собою право змінювати ці положення та умови в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь-які зміни будуть опубліковані на цій сторінці та набудуть чинності одразу після публікації.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати