Кошик

Гарантія та повернення товарів

Одним з головних пріоритетів нашої роботи є надання якісних послуг і товарів. Нам дуже важливо, щоб покупці залишилися задоволені покупкою і з задоволення користувалися товарами, тому в разі будь-яких складнощів або запитань обов'язково звертайтеся в нашу службу підтримки, і ми зробимо все можливе, щоб допомогти Вам вирішити проблему, незалежно від дати придбання.

Інтернет-магазин terra-vape.com.ua надає 14-денну гарантію на всі пристрої. Гарантія від магазину набуває чинності з дня отримання пристрою покупцем. Якщо пристрій вийшов з ладу до закінчення цього терміну, інтернет-магазин здійснює безкоштовний гарантійний ремонт або заміну товару.

 

Терміни та умови гарантійного обслуговування:

  • У разі виявлення заводського браку, буде проведено безкоштовний гарантійний ремонт.
  • Терміни гарантійного ремонту становлять до 7 днів.
  • Якщо гарантійний ремонт заводського браку неможливий, товар може бути замінений на такий самий новий або аналогічний (узгоджується з покупцем). Якщо обмін товару не є можливим, здійснюється повернення коштів відповідно до вартості даного пристрою, зазначеної в чеку. Повернення коштів здійснюється протягом 1-3 днів.
  • Доставка товару здійснюється Новою Поштою за рахунок покупця.

 

Гарантія не поширюється в разі, якщо:

  • пристрій було розкрито, розібрано (для самостійного ремонту або з будь-яких інших причин)
  • пристрій має механічні пошкодження
  • пристрій залито рідиною
  • програмне забезпечення піддавалося змінам, модифікаціям або будь-яким іншим втручанням.
  • відсутня коробка та повна комплектація товару.
  • товар використовувався не відповідно до інструкції.

Гарантійне обслуговування не поширюється на такі групи товарів: рідини, картриджі та випаровувачі, одноразові електронні сигарети.

 

Порядок обміну або повернення продукції

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупці інтернет-магазину terra-vape.com.ua мають право обміняти або повернути придбаний у нас товар протягом 14 днів з моменту покупки.

Обміну та поверненню підлягає тільки новий товар, який не був в експлуатації, зі збереженням його товарного вигляду, споживчих властивостей, повної комплектації, пломб, ярликів, а також розрахункового документа. Зворотна доставка товарів здійснюється за рахунок покупця.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) викладено в постанові Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів" від 19.03.1994 року № 172. До цього переліку входять мундштуки (дріп-типи), а також товари, до комплекту яких входить мундштук (баки (RTA), дріпки (RDA), pod-системи, одноразові pod-системи, стартові набори).

Обмін або повернення картриджів можливий у тому випадку, якщо зовнішня упаковка не була розкрита (блістер, пачка, коробка, пакет або інші види упаковки, передбачені виробником).

Обмін або повернення рідини для електронних сигарет можливий у разі збереження цілісності пакування (банки) та контролю першого розкриття на кришці (а також зовнішньої плівки, якщо передбачено виробником).

Для обміну або повернення товару необхідно зв'язатися з нами в телеграм (посилання на чат у розділі Контакти). Повернення коштів здійснюється протягом 1-3 днів.

Інформація про замовлення

Інформація про товар та причина повернення/обміну

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати