Кошик

Електронні сигарети Elf Bar (Ельф Бар)

Elf Bar 1500 Apple Peach (Яблуко з персиком) Електронна сигарета
Elf Bar 1500 Banana Ice (Банан із холодком) Електронна сигарета
Elf Bar 1500 Blueberry (Чорниця) Електронна сигарета

Elf Bar 1500 Blueberry (Чорниця) Електронна сигарета

Нет в наличии
0
249 грн
Elf Bar 1500 Coconut Melon (Кокос з динею) Електронна сигарета
Elf Bar 1500 Cola (Кока-Кола) Електронна сигарета

Elf Bar 1500 Cola (Кока-Кола) Електронна сигарета

Нет в наличии
0
249 грн
Elf Bar 1500 Grape (Виноград) Електронна сигарета

Elf Bar 1500 Grape (Виноград) Електронна сигарета

Нет в наличии
0
249 грн
Elf Bar 1500 Neon Rain (Цукерки Skittles) Електронна сигарета

Elf Bar 1500 Neon Rain (Цукерки Skittles) Електронна сигарета

Нет в наличии
0
249 грн
Elf Bar 1500 Spearmint (М'ята) Електронна сигарета

Elf Bar 1500 Spearmint (М'ята) Електронна сигарета

Нет в наличии
0
249 грн

Індустрія вейпінгу зростає і розвивається з кожним днем, як і популярність електронних сигарет. Безліч брендів і виробників випускають нові, інноваційні продукти, і компанія Elf Bar - не виняток. Завоювавши мільйони сердець своїми одноразовими под-системами, бренд не стоїть на місці і постійно вдосконалюється, покриваючи запити, слідуючи і створюючи нові тренди в цій сфері.

 

Одноразові електронні сигарети Elf Bar

Компанія Elf Bar відома насамперед за одноразовими електронними сигаретами. Вони були одними з перших, хто вивів їх на рівень масового споживання, завдяки чому вся індустрія істотно додала в популярності серед колишніх курців і тих, хто в процесі відмови від шкідливої звички.

 

Неперезаряджаємі одноразки Ельф Бар

Усе починалося з компактних електронних сигарет у форматі ручки, попередньо заправлених рідиною, що поставляються з вбудованим, зарядженим акумулятором. Вони підкуповували своєю простотою і тим, що були готові до використання одразу з коробки (тобто не вимагали додаткових придбань у вигляді рідини або картриджів, як це буває з класичними електронками). По суті, єдине, що користувачеві потрібно було вибрати, це смак, який він хоче вейпити.

Спочатку такі одноразки випускалися на, відносно нинішніх значень, невелику кількість затяжок (300-600), проте з часом і зростанням популярності компанія істотно збільшила їхній потенціал. Наразі серед найпопулярніших неперезаряджаємих ЕльфБар виділяють на 1500 затяжок, на 2000 затяжок, на 2500 затяжок.

 

Перезаряджувані одноразові сигарети Ельф Бар

Чим більш затребуваними ставали одноразові Ельф Бар, тим більш вимогливими ставали користувачі, що призвело до потреби збільшення кількості затяжок з одного пристрою.

Оскільки однією з головних переваг одноразових електронок завжди був компактний розмір, а більша кількість затяжок вимагає більшої ємності акумулятора і резервуара з рідиною, то компанія дійшла до рішення зменшити ємність батареї, але додати функцію зарядки, що дало змогу не збільшувати корпус девайса.

Цей компроміс також розв'язав проблеми з непропорційною витратою рідини та заряду батареї, з якою часто зустрічалися користувачі одноразових сигарет, що не перезаряджаються (наприклад, коли рідина ще є в резервуарі, але акумулятор уже сів).

Такі одноразки також змінили форм-фактор корпусу і тепер, здебільшого, випускаються у форматі "коробочки", хоча фанатів "стіків" не залишили осторонь, і у "ЕльфБар" є модель на 3600 затяжок у звичному дизайні.

Серед популярних моделей перезаряджаються Elf Bar виділяються BB3000, BC4000, BC4000 LE, BC5000 Ultra, LB5000 і TE5000.

 

Найкращі смаки одноразових сигарет Elf Bar

Оскільки смак - це дуже суб'єктивна річ, дуже складно виокремити саме "найкращі" смаки, але можна розглянути ті, які мають великий попит і популярність.

Так в Україні лідирують за продажами ягідні смаки (Strawberry Kiwi (полуниця з ківі), Watermelon (Кавун), Blueberry (чорниця) та Grape (виноград)).

Також часто можна зустріти запит "несолодкі одноразки", до яких можна віднести ягідні смаки, а також різноманітні лимонади, наприклад, Blue Razz Lemonade (лимонад із синьої малини) або Pink Lemonade (рожевий лимонад). Крім них, легку кислинку має і енергетик (Energy).

Вибір смаку одноразки відбувається виключно методом проб і помилок. Купуючи "Ельф Бар", головне - спиратися виключно на свої вподобання, адже хоч би якою популярною була Strawberry Ice (полуниця з холодком), якщо вам ця ягода не подобається в повсякденному житті, то навряд чи сподобається у вейпінгу.

 

Багаторазові ЕльфБар

Випустивши всілякі формати одноразових електронних сигарет, компанія рухається далі і починає потроху знайомити своїх користувачів з широкими просторами світу вейпінгу, випускаючи багаторазові пристрої парогенерації.

 

Принцип роботи

Багаторазовість визначається тим, що батарейний блок використовується безліч разів і має функцію зарядки, а наявність рідини регулюється змінними картриджами. Не тільки це більш вигідно з фінансової точки зору, але також приносить істотно менше шкоди екології.

Як і у випадку з одноразовими, багаторазові pod-системи Elf Bar теж можна поділити на кілька категорій.

 

1. Відкритого типу

Відкритий тип передбачає наявність порожнього картриджа, який користувач заправляє своєю рідиною за вибором. Перевагами цього типу пристроїв є те, що користувач не обмежений у виборі смаків або міцності, плюс економічно такі девайси вигідніші.

Недоліком можна назвати наявність невеликих проблем у використанні (як, наприклад, зміну картриджа і постійну потребу в дозаправці).

 

Популярні моделі

Першим багаторазовим подом ЕльфБар був RF350, що вирізняється суперкомпактними розмірами, простотою використання і доступною ціною.

Слідом за ним був випущений Mate500, в якому оновили матеріали корпусу і трохи збільшили вбудований акумулятор.

А далі пішов FB1000 - більш просунутий пристрій, з ємною батареєю, змінними випаровувачами і подвійною активацією.

 

2. Ельбари закритого типу

Закритий тип pod-систем означає те, що картриджі продаються не порожніми (як у випадку з відкритим типом), а одразу заправлені фірмовою рідиною певного смаку, який користувач обирає як в одноразових.

До переваг слід віднести простоту використання, а до недоліків - фінансовий фактор, адже в довгостроковій перспективі такий тип електронних сигарет виходить не сильно дешевшим за одноразові сигарети.

 

Популярні моделі

Першою ПОД-системою закритого типу Ельф Бар був Mate500 - поліпшена версія RF350 з можливістю працювати як з порожніми картриджами, так і з попередньо заправленими Elf Bar P1.

Далі була ELFA - повністю імітує дизайн найпопулярнішої моделі одноразки на 1500, але зі змінними попередньо заправленими картриджами і функцією зарядки.

А далі був LOWIT - супер-ємний закритий под, картриджі якого здатні видати до 5500 затяжок. Візуально нагадує більшість моделей одноразових електронок з можливістю перезарядження за рахунок формату "коробки".

 

Де купити Elf Bar?

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір різних моделей електронок від Elf Bar - як одноразових, так і багаторазових. Ми надаємо зручні та швидкі способи оплати та доставки по всій Україні найпопулярнішими перевізниками, а по Києву також відправляємо кур'єрські доставки та замовлення на таксі щодня.

Часті питання про elf bar

Якщо після закінчення затяжки ваша одноразова продовжує працювати і шипіти, виробляючи пар, - значить, у нього зламався датчик затяжки і він працює некоректно. Які ваші дії: Працює не тривалий час близько 1-2 секунд і час цієї "переробки" не збільшується з часом, то його цілком можна використовувати до кінця, це, звичайно, скоротить термін роботи, але це все. Працює після закінчення затяжки понад дві секунди, починає шипіти і працювати довільно без затяжки у вас в кишені або просто на столі. В такому випадку єдиний варіант це утилізувати пристрій і не користувався ним, так як в такому випадку це небезпечно перегрівом акумулятора і в загальному користуватися таким девайсом задоволення не надає.
Найчастіше, якщо ваш пристрій не тягнеться, то він закінчив свою роботу. Якщо ваш одноразовий ельф бар не тягнеться від самого початку або, припустімо, перестав працювати дуже рано, то це означає, що в його акумулятора відпав контакт із платою або він розрядився (таке може статися як і від великих перепадів температур, так і банально шлюб із заводу). Єдиний спосіб виправити це - розібрати вашу одноразку і перепаяти контакт або зарядити/замінити акумулятор. Якщо у вас перезаряджаємий elf bar, то в такому разі вам підійде тільки варіант перепаяти контакти або повна заміна акумулятора.
Якщо ваш пристрій став видавати противний присмак гару: Для одноразових пристроїв це означає, що рідина у вашому пристрої закінчилася і термін його роботи підійшов до кінця. Таке найчастіше трапляється в одноразових одноразових пристроях, що перезаряджаються, оскільки в незаряджаємих зазвичай акумулятор сідає трохи раніше, ніж повністю закінчиться рідина. Для багаторазових elf bar, які працюють на картриджах або випаровувачах, це означає, що термін роботи вашого картриджа добіг кінця, тут немає якогось чіткого терміну роботи картриджів, адже це залежить від багатьох чинників, як-от: густота рідини, специфіки ароматизаторів у рідині, швидкість і тривалість затяжок людини. Якщо присмак гару відбувається відразу під час використання нового картриджа, то вам варто перевірити такі моменти: 1. Можливо ви залили занадто густу рідину і вата просто не встигла просочитися і згоріла 2. Ви не почекали після першого заправлення картриджа рідиною близько 15 хвилин і сталося те саме, що і в першому пункті, - вата не встигла просочиться і згоріла 3. Ви часто використовували пристрій за низьких температур на вулиці. Рідина має властивість загуснути за низької температури і відповідно не просочує вату, тому взимку варто парити помірно й акуратно.
Все дуже просто. На кожному оригінальному пристрої Ельф Бар є унікальний QR код для перевірки оригінальності. Просканувавши його на офіційному сайті elfbar.com (https://www.elfbar.com/verify.html), який вказано на цьому коді, ви побачите напис, скільки разів перевірявся цей код. Якщо ваш результат 1 або кілька разів, значить продукція оригінальна. Якщо ваш код сканували і перевіряли багато разів - значить це підробка.
Сам пристрій жодним чином не обмежує ваші бажання, ви можете парити поки пристрій не закінчиться. Тому це питання часто виникає у нових користувачів. Середня норма становить близько 200-300 затяжок на день. Але так як у всіх людей затяжки трохи різні дана цифра може трохи відрізняться.
Лідери продажів
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати