Кошик

Багаторазові POD-системи Elf ​​Bar RF350 pod kit


Багаторазова POD система Elf Bar RF350 такий же маленький, як стандартний одноразовий Elf Bar, але може бути використаний з будь-яким смаком рідини для електронних сигарет, який вам подобається. Завдяки вбудованому акумулятору, що перезаряджається, ємністю 350 мАг, він дуже простий у використанні, вам потрібно тільки тримати пристрій зарядженим і наповненим електронною рідиною. Створюючи невелику кількість пари, RF350 забезпечує справжню MTL (Mouth-To-Lung) затяжку, яка за відчуттями ближча до сигаретної. Кожен комплект поставляється в комплекті з картриджами, що перезаправляються, об'ємом 1.6 мл з вбудованим нагрівальним елементом (спіраллю), так що у вас буде все необхідне для початку роботи.

 

Особливості:

  • Перезаправляється
  • Перезаряджається
  • Об'єм картриджа 1.6мл
  • Активація від затягування
  • Вбудований акумулятор ємністю 350 махів
  • Час заряджання складає всього 60 хвилин
  • MTL-затягування
  • Вбудований нагрівальний елемент
  • Компактний та легкий

 

Простота використання

Завдяки функції активації від затжки, ви можете почати вейпити з цим набором, просто зробивши вдих, і вам не доведеться возитися з кнопками або тривалим налаштуванням. Такий мінімалістський підхід робить Elf RF350 ідеальним варіантом, якщо ви хочете повністю відмовитись від одноразових сигарет або стати власником простої POD системи для повсякденного використання. Завдяки 60-хвилинному часу перезарядки він створений для куріння на ходу, а компактний дизайн робить його дуже зручним для кишені.

 

Картридж RF350

Кожен картридж RF350 вміщує до 1.6 мл рідини для електронних сигарет і легко заправляється через зручний отвір для заправки. Завдяки прозорому дизайну картриджа можна точно бачити, скільки рідини залишилося. У кожну капсулу вбудована спіраль із опором 1.2Ом, і вам не доведеться турбуватися про заміну спіралі, просто замініть картридж, коли настане час. У середньому спіралі вистачає приблизно на тиждень, і найкраще вони працюють з жижами 50/50 або високим вмістом PG, включаючи сольові жижки.

 

Комплектація

З коробки користувач отримує девайс РФ350 з одним картриджем та кабелем для заряджання Type-C. Таким чином, щоб почати парити, достатньо придбати рідину.

Лідери продажів
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати