Кошик

Одноразові електронні сигарети (POD-системи)

Airis Drip 2600 Lemon Cake (Лимонний пиріг) Одноразова електронна сигарета
Airis Drip 2600 Mango Ice (Манго) Одноразова електронна сигарета

Пошук відповідного пристрою для новачка у вейпінгу може бути скрутним, оскільки кількість нових моделей та виробників з кожним роком збільшується в геометричній прогресії. Обслуговування, налаштування, рідини та перезаправлення – далеко не кожному підійдуть такі умови використання вейпів. І тут у гру вступають одноразові електронні сигарети.

 

Що таке одноразові електронні цигарки?

Одноразова електронна сигарета - це невеликий неперезарядний пристрій. Воно поставляється попередньо зарядженим та заповненим рідиною для електронок. З таким вейпом вам не потрібно турбуватися про заміну спіралей або покупку жижки. Пристрій готовий до використання одразу з коробки.

Спочатку одноразові под системи мали крихітний акмулятор і невелику кількість затяжок – близько 200. Однак завдяки простоті у використанні та компактним розмірам одноразки почали стрімко набирати популярності. Утворювалися нові бренди та виробники, числові показники технічних характеристик збільшувалися і зараз на ринку великий вибір ашок на будь-яку кількість затяжок аж до 6000+.

Крім простоти експлуатації візитною карткою одноразових електронних сигарет також стали яскраві, насичені смаки.

 

Переваги одноразових електронок

Безумовно, головною перевагою є інтуїтивно зрозуміле використання – з одноразкою без проблем розбереться навіть людина, яка жодного разу не тримала в руках вейп.

Однак крім простоти використання існує низка причин, з яких одноразові електронні сигарети набирають популярності:

  • компактні розміри пристрою
  • максимально наближена імітація процесу куріння звичайних цигарок
  • варіативність смаків
  • відсутність необхідності обслуговування пристрою

Переваги одноразових под-систем

Чим одноразові електронні сигарети відрізняються від pod систем?

Власне, як одноразки, і под системи – це електронні сигарети. Головною відмінністю є ресурс використання.

Одноразові пристрої потрібно утилізувати після закінчення терміну служби, про що зазвичай сигналізує лід-індикатор на корпусі.

Pod системи ж передбачають заміну розхідників, перезаправлення рідиною та перезаряджання акумулятора, тому при належному використанні такий пристрій може служити вам роками.

Чим відрізняються одноразові под-системи від багаторазових

Популярні бренди одноразових електронних сигарет

Безперечно, брендом одноразок №1 за популярністю в Україні є Elf Bar. Компанія на ринку вейпінгу з 2018 року і зараз надає величезний модельний ряд пристроїв під запит будь-якого користувача. Популярні аксесуари від цього виробника:

Одноразові електронні сигарети Elfbar

Не відстає від них компанія iPlay – виробник якісних електронних сигарет. Незвичайне поєднання смаків, стильний дизайн та «чесна» кількість затяжок завоювали серця багатьох вейперів. Варто звернути увагу на ці моделі:

Одноразові електронні сигарети iPlay

Говорячи про популярні одноразки, не можна не відзначити такі бренди як Balmy, HQD, Airis, Vaal та Lost Mary. Їхня продукція відрізняється якістю, перевіреною сотнями тисяч вейперів у всьому світі.

 

Що таке ашка?

Спочатку ашки - це скорочення від назви популярного бренду HQD (читається "аш-кью-ді"), проте згодом так стали називати будь-які одноразові електронні сигарети, завдяки великій поширеності цього слова в соціальних мережах Twitter, Tik-Tok та Instagram.

 

Яку одноразку вибрати?

Головні критерії вибору одноразової електронної сигарети:

  • Якість – вибирайте лише оригінальну продукцію перевірених брендів.
  • Смак – завжди спирайтеся виключно на свої особисті уподобання. Наприклад, якщо ви любите яблука в повсякденному житті, то такий смак одноразки вам дуже сподобається.
  • Кількість затяжок – на кожній одноразовій pod системі вказано орієнтовну кількість затяжок, найчастіше саме від цього показника залежить ціна пристрою.

 

Скільки коштує одноразова електронна сигарета?

Ціна варіюється від 150 до 600 гривень залежно від виробника та кількості затяжок. Вейпшоп TerraVape намагається тримати демократичний цінник, тому купити одноразку можна саме в нашому інтернет-магазині.

 

У нашому вейпшопі можна купити одноразки за низькою ціною

У каталозі TerraVape ви знайдете найактуальніші та найпопулярніші одноразові електронні сигарети. Для вашої зручності товари розсортовані по виробниках, а фільтрами можна вибрати смак і кількість затяжок, що вас цікавить.

Замовити одноразку онлайн можна в інтернет-магазині TerraVape, зробивши всього кілька кліків. Наші менеджери організують оперативну доставку вашого замовлення до будь-якої точки України такими поштовими сервісами як Нова Пошта, УкрПошта або Justin. А мешканці Києва можуть оформити доставку кур'єром або на таксі по місту.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати