Кошик

Перезаряджувані одноразові електронні сигарети Elf ​​Bar


Одноразові електронні сигарети набирають популярності з кожним днем. Простота у використанні та широкий вибір насичених смаків є одними з фундаментальних причин такої поширеності.

Компанія Ельф Бар не стоїть на місці та збільшує кількість затяжок на одну одиницю пристрою для зручності користувачів та більш доступної ціни.

Користувачі одноразових под систем часто стикаються з деякими проблемами:

  • Батарея вже сіла, а рідина ще не закінчилась.
  • Акумулятор розряджається швидше звичайного через холодну температуру повітря
  • Батарея села у процесі транспортування

Єдиним рішенням цих плетіння виявилася можливість перезарядки акумулятора.

Вона ж уможливлює повне використання рідини всередині пристрою.


Найкращі моделі

Ельф бар випустив багато одноразових модель под систем з можливістю перезарядки. Важко виділити найкращий варіант, але можна розглянути найпопулярніші:

Одноразка на 3000 затяжок. Заряджається через класичний мікро-юсб порт, але видає чудову смакопередачу та автономність. Має дизайн пляшечки з прогумованим корпусом та стильним підсвічуванням.

Це одноразова под система у формі «ручки». Візуально дуже схожа на модель на 1500 затяжок, проте заявлена кількість затяжок істотно вища і є портом для зарядки Type-C.

Формат коробочки з помірно тугою затяжкою і зарядкою по Тайп-С. Компактний корпус містить велику кількість рідини, а широкий асортимент смаків здивує навіть досвідченого вейпера.

Поліпшена «коробочка» із сітчастим випарником та функцією швидкої зарядки по Type-C. Зібрала найкращі якості: від широкого вибору найпопулярніших смаків до технічних характеристик.

Одноразка, що перезаряджається, у футуристичному дизайні. Може видати до 5000 тисяч затяжок. Широка лінійка смаків та відмінна якість складання - відомий почерк Ельф Бар.

 

Як використовувати Ельф Бар перезаряджуваний?

Купивши Ельф Бар, що перезаряджається, за низькою ціною в вейпшопі TerraVape ви отримуєте компактний, простий пристрій, що закриває нікотинову потребу вашого організму.

Принцип використання залишається незмінним, за винятком можливості перезарядити батарею. Просто під'єднайте пристрій на 30 хвилин до блоку живлення і він знову готовий до роботи.

 

Як заряджати?

Не рекомендується заряджати одноразки за допомогою потужних блоків живлення (токовіддача вище 1.5А). Намагайтеся використовувати одноамперні блочки, ноутбук або комп'ютер для цього. Зазвичай після закінчення циклу заряду одноразова система перестане світитися.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_callback Зателефонувати